Lees voor

How to translate text

  1. Select the text you want to translate.
  2. Choose 'Vertalen'.
  3. Select the language you prefer.
  4. You can read and/or listen to the translated text. This text is generated by DeepL.

A27 weekendafsluiting van 28 november tot en met 1 december

Van vrijdag 28 november 21.00 uur tot en met maandag 1 december 05.00 uur is de A27 in beide richtingen afgesloten. ALSÉÉN en De Groene Waarden voeren dan in opdracht van Rijkswaterstaat werkzaamheden uit. 

Afsluitingen beide richtingen

De A27 is in beide richtingen dicht tussen knooppunt Hooipolder en aansluiting Hank (21). Voor doorgaand verkeer is de A27 ook dicht richting Breda tussen knooppunt Gorinchem en afrit Avelingen (24). 

Extra nachtafsluiting

Van zaterdag 29 november 21.00 uur tot zondag 30 november 09.00 uur is de A27 ook dicht in de richting van Utrecht, tussen aansluiting Hank en knooppunt Gorinchem. 

Omleiding

Doorgaand verkeer wordt omgeleid via de A59, A2 en A15 of via de A59, A16, N3 en A15 en andersom. Lokaal verkeer kan via de A27 en oprit Avelingen (24) of via de A59 en afrit Heusden (42) naar bestemmingen in de gemeente Altena rijden. Let op: deze omleiding voor lokaal verkeer in Altena geldt niet tijdens de nachtafsluiting van 29 november op 30 november. Houd rekening met extra reistijd.

Openbaar vervoer

Het openbaar vervoer kan tijdens de werkzaamheden niet via alle delen van de A27 rijden en moet dus omrijden. Kijk voor de actuele dienstregeling op de website van Qbuzz en Arriva voor meer informatie.

Fietsers

Fietsers kunnen er gewoon langs: het fietspad van de Keizersveerbrug en Merwedebrug blijft open.

Check voor vertrek!

Kijk voordat u vertrekt altijd op www.a27houtenhooipolder.nl of scan de QR-code op de afbeelding hierboven.